O nás

O NÁS

Spoločnosť ISOMAT S.A. je grécka nadnárodná spoločnosť, založená v roku 1980 a je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich výrobcov stavebnej chémie v Európe. S veľkou výrobnou kapacitou a sortimentom viac ako 350 produktov vyniká ISOMAT, pretože môže byť inovatívny a flexibilný na všetkých úrovniach. Už viac ako 40 rokov tvorí ISOMAT históriu kvality, spoľahlivosti, pokročilého technického know-how a neustáleho obchodného rastu.

Má tri výrobné závody; jeden v materskej spoločnosti v Grécku a dva v jej dcérskych spoločnostiach v Rumunsku a Srbsku. Okrem toho má 5 obchodných dcérskych spoločností v Nemecku, Rusku, Turecku, Bulharsku a Slovinsku a vyváža do viac ako 80 krajín sveta.

Sídlo a výroba ISOMAT S.A. Agios Athanasios, Thessaloniki, Grécko

Značka ISOMAT

Značka ISOMAT je neodmysliteľne spojená s vysokou kvalitou a spoľahlivosťou na každej úrovni. Má svoju pevnú identitu, ktorá je dynamická, flexibilná a neustále sa vyvíja. Má dynamickú osobnosť, ktorá ho odlišuje od iných značiek v stavebníctve. Je to značka s moderným pohľadom na inováciu, no bez toho, aby sa vzdala svojich tradičných hodnôt.

Produkty našej značky sú vyberané pre ich vysokú kvalitu, jednoduché použitie, ponúkané konečné riešenie a dokonalý výsledok z hľadiska ochrany a estetického vzhľadu. Okrem výhod, ktoré ponúkajú naše produkty, je značka ISOMAT vyberaná pre svoje vynikajúce know-how, integrované a prispôsobené riešenia, všestrannosť a špičkový zákaznícky servis.

Napriek všetkému sa značke ISOMAT podarilo stať sa v očiach spotrebiteľov a profesionálov synonymom SPOĽAHLIVOSTI, a to vďaka našej firemnej kultúre a vysoko špecializovanému personálu za každým jedným procesom zameraným na vývoj, výrobu a predaj produktov ISOMAT.
 

Výskum a vývoj

ISOMAT sa zaviazal neustále vyvíjať nové, priekopnícke produkty v súlade s neustále rastúcimi potrebami trhu a technologickým pokrokom v stavebnom priemysle. Vlastní plne organizované oddelenie výskumu a vývoja pozostávajúce zo 7 laboratórií chemického výskumu a vývoja a 2 laboratórií kontroly kvality. Vysoko špecializovaný vedecký personál vyvíja každý rok 10-20 nových produktov v súlade s meniacimi sa potrebami trhu a najnovším technologickým vývojom v stavebníctve. Zároveň oddelenie výskumu a vývoja zlepšuje naše súčasné produktové portfólio v súlade s potrebami alebo požiadavkami trhu.

Navyše tím ISOMAT sa zúčastňuje na uznávaných vedeckých programoch výskumu a vývoja technologického Know-How v spolupráci s poprednými univerzitami a všetkými hlavnými dodávateľmi chemického priemyslu v Európe.
 

Veľká výrobná kapacita

Výrobná kapacita je kľúčom k flexibilite ISOMAT. Naše najmodernejšie výrobné zariadenia v Agios Athanasios, Thessaloniki, Grécko, pozostávajú z plne automatizovaných výrobných a baliacich systémov, čím sa zabezpečuje vysoká produkcia a rýchlosť.

Spoločnosť ISOMAT investuje do neustáleho vývoja týchto systémov, aby neustále zlepšovala kvalitu produktov, dodacie lehoty, pracovné podmienky a eliminovala potenciálne príčiny znečistenia životného prostredia.

ISOMAT navyše v roku 2012 významne investoval do vytvorenia kompletného, ​​vertikálne integrovaného výrobného závodu produktov na báze polyuretánu, čím obohatil portfólio spoločnosti o inovatívne POLYURETÁNOVÉ SYSTÉMY, ktoré zahŕňajú hydroizolačné materiály, podlahové nátery, tmely, penetrácie a lepidlá. ISOMAT je v súčasnosti jednou z mála spoločností disponujúcich takouto technológiou v oblasti stavebných materiálov na svete, čo spoločnosti dáva konkurenčnú výhodu pre ďalší rozvoj exportného predaja a prienik na nové trhy.
 

Najvyššia kvalita

Predtým, ako sa produkty ISOMAT dostanú ku koncovému používateľovi, prechádzajú nepretržitým a prísnym testovaním vedeckým tímom oddelenia kontroly kvality spoločnosti, aby sa zabezpečila ich vynikajúca kvalita. Pri vstupe na trh musia byť produkty ISOMAT dokonalé v každom smere. Musia:

  • Ponúknuť radikálne riešenie,

  • Mať hodnotu za peniaze,

  • Byť ľahko aplikovateľné,

  • Mať dlhodobú životnosť,

  • Poskytnúť vysoko estetický výsledok.
     

Technická podpora

S cieľom ponúkať svojim zákazníkom služby s vysokou pridanou hodnotou má ISOMAT S.A. dobre organizované oddelenie technickej podpory tak, že jeho cieľom je podeliť sa o svoje získané Know-How a poskytuje integrované technické riešenia na všetky zúčastnené strany, pre profesionálne aplikačné firmy ako aj pre fyzickej osoby.

Jeho vysoko kvalifikovaný a špecializovaný tím inžinierov zaisťuje rýchle a spoľahlivé technické informácie týkajúce sa plánovanej práce s produktami ISOMAT. Informácie o vlastnostiach a aplikácii výrobkov ISOMAT možno nájsť aj v technických listoch jednotlivých produktoch a v prospektoch, ktoré sú dostupné na stiahnutie na našej stránke.