ISOMAT PREMIUM ACRYL - Prémiová, matná akrylová farba na vonkajšie povrchy

Kód: 26301010
Neohodnotené
Značka: ISOMAT
€114,90 €95,75 bez DPH
7-10 dní
Farba
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Vysokokvalitný, akrylátový, fasádny emulzný náter na použitie v exteriéri. Vyznačuje sa vysokou vodo-odolnosťou, výborným prekrytím podkladu, výdatnosťou, životnosťou v náročných klimatických podmienkach a odolnosťou voči starnutiu. Je tiež paropriepustný a umožňuje stene dýchať. Poskytuje silnú priľnavosť na akékoľvek staré alebo nové podklady ako je omietka, betón, drevo atď. Má vynikajúcu spracovateľnosť a rýchlo schne. Ponúka vynikajúci matný výzor povrchu. Je certifikovaný ako chladný náter (náter znižujúci svojou reflexiou prehrievanie povrchu vplyvom slnka).

Detailné informácie

Dlhoročné skúsenosti. Na trhu pôsobíme od roku 2010
Dlhoročné skúsenosti
Na trhu pôsobíme od roku 2010.
Garancia najnižšej ceny na území SR
Garancia najnižšej ceny
na území SR.
Odborné poradenstvo vyškoleným personálom.
Odborné poradenstvo
vyškoleným personálom.
Rýchle dodanie. Tovar skladom doručíme do 48 hodín.
Rýchle dodanie
Tovar skladom doručíme do 48 hodín.

Podrobný popis

Vysokokvalitný, akrylátový, fasádny emulzný náter na použitie v exteriéri. Vyznačuje sa vysokou vodo-odolnosťou, výborným prekrytím podkladu, výdatnosťou, životnosťou v náročných klimatických podmienkach a odolnosťou voči starnutiu. Je tiež paropriepustný a umožňuje stene dýchať. Poskytuje silnú priľnavosť na akékoľvek staré alebo nové podklady ako je omietka, betón, drevo atď. Má vynikajúcu spracovateľnosť a rýchlo schne. Ponúka vynikajúci matný výzor povrchu. Je certifikovaný ako chladný náter (náter znižujúci svojou reflexiou prehrievanie povrchu vplyvom slnka). Má veľmi vysokú výdatnosť až 10,5 m2/liter, na jeden náter.

Používa sa na vnútorné alebo vonkajšie použitie, na nových alebo starých povrchoch, na podklady ako betón, omietka, tehly, sadrové dosky, azbestocement, drevo atď.

Farba: biela alebo 1950 iných podľa ISOMAT COLOR SYSTEM

Spotreba:
5 m2/liter (2vrstvy)

Technický list:
ISOMAT-ACRYL.pdf

Aplikácia:
1.Priprava podkladu
Podklad musí byť kompletne suchý, čistý, bez mastnoty, uvoľnených častíc, prachu a pod. Je potrebné opraviť všetky nedokonalosti a trhliny.
Následne sa podklad napenetruje so silikónakrylovým, mikronizovaným základným náterom PRIMER ACRYL, ktorý je na vodnej báze a pri použití ho riedime až do 50% s čistou vodou.
Podklad môžeme tiež penetrovať akrylovým rozpúšťadlovým základným náterom PRIMER ACRYL-S, ktorý pri použití riedime až do 100% s SM-18. Tieto penetračné nátery sú tiež ideálne na stabilizáciu povrchu, keď je povrch drobivý.

2.Aplikácia farby PREMIUM -ACRYL
Pred použitím jemne premiešajte obsah a naneste ho tak, ako je, alebo ho pririedte 5-10% s čistou vodou. PREMIUM -ACRYL sa nanáša v dvoch vrstvách valčekom, štetcom alebo striekaním. Druhý náter sa aplikuje po úplnom vysušení prvého náteru. Teplota pri nanášaní a sušení náteru by mala byť medzi + 10 °C a + 35 °C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: