ISOMAT SILICONE PAINT - Prémiová, matná silikónová farba na vonkajšie povrchy

Kód: 23000110
Neohodnotené
Značka: ISOMAT
€149,90 €124,92 bez DPH
7-10 dní
Farba
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Vysoko kvalitná emulzná farba novej generácie na báze silikónových a akrylových živíc pre vonkajšie použitie. ISOMAT-SILICONE sa vyznačuje mimoriadne vysokou vodoodpudivosťou, pokrytím povrchu a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Je lepšia ako akékoľvek konvenčné akrylové farby, pretože hydroizoluje povrch, chráni ho pred plesňou a zároveň umožňuje maximálnu priedušnosť.

Detailné informácie

Dlhoročné skúsenosti. Na trhu pôsobíme od roku 2010
Dlhoročné skúsenosti
Na trhu pôsobíme od roku 2010.
Garancia najnižšej ceny na území SR
Garancia najnižšej ceny
na území SR.
Odborné poradenstvo vyškoleným personálom.
Odborné poradenstvo
vyškoleným personálom.
Rýchle dodanie. Tovar skladom doručíme do 48 hodín.
Rýchle dodanie
Tovar skladom doručíme do 48 hodín.

Podrobný popis

Vysoko kvalitná emulzná farba novej generácie na báze silikónových a akrylových živíc pre vonkajšie použitie. ISOMAT-SILICONE sa vyznačuje mimoriadne vysokou vodoodpudivosťou, pokrytím povrchu a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Je lepšia ako akékoľvek konvenčné akrylové farby, pretože hydroizoluje povrch, chráni ho pred plesňou a zároveň umožňuje maximálnu priedušnosť. Je ideálny pre oblasti s vysokou vlhkosťou a drsnými poveternostnými podmienkami. Odporúča sa aj na obnovu historických alebo tradičných budov. Poskytuje silnú priľnavosť na akýkoľvek starý alebo nový povrch, ako je omietka, betón, drevo atď. Má vynikajúcu spracovateľnosť a rýchlo schne. Má veľmi vysokú výdatnosť až 10m2/liter, na jeden náter.

Používa sa na vnútorné alebo vonkajšie použitie, na nových alebo starých povrchoch, na podklady ako betón, omietka, tehly, sadrové dosky, azbestocement, drevo atď.

Farba: biela alebo iné podľa ISOMAT COLOR SYSTEM

Spotreba:
5 m2/liter (2vrstvy)

Technický list:
ISOMAT-SILICONE.pdf

Aplikácia:
1.Priprava podkladu
Podklad musí byť kompletne suchý, čistý, bez mastnoty, uvoľnených častíc, prachu a pod. Je potrebné opraviť všetky nedokonalosti a trhliny.
Následne sa podklad napenetruje so silikónakrylovým, mikronizovaným základným náterom PRIMER ACRYL, ktorý je na vodnej báze a pri použití ho riedime až do 50% s čistou vodou.
Podklad môžeme tiež penetrovať akrylovým rozpúšťadlovým základným náterom PRIMER ACRYL-S, ktorý pri použití riedime až do 100% s SM-18. Tieto penetračné nátery sú tiež ideálne na stabilizáciu povrchu, keď je povrch drobivý.

2.Aplikácia farby ISOMAT-ACRYL
Pred použitím jemne premiešajte obsah a naneste ho tak, ako je, alebo ho pririedte 5-10% s čistou vodou. ISOMAT-SILICONE sa nanáša v dvoch vrstvách valčekom, štetcom alebo striekaním. Druhý náter sa aplikuje po úplnom vysušení prvého náteru. Teplota pri nanášaní a sušení náteru by mala byť medzi + 10 °C a + 35 °C.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: