PREMIUM COLOR ECO - Prémiová, ekologická, matná emulzná farba na vnútorné povrchy

Kód: 26601010
Neohodnotené
Značka: ISOMAT
€114,90 €95,75 bez DPH
7-10 dní
Farba
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Vysoko kvalitná, ekologická emulzná farba pre použitie v interiéri. Vyznačuje výbornou spracovateľnosťou, výborným prekrytím podkladu a veľkou výdatnosťou, rovnako ako vynikajúcou odolnosťou voči častému umývaniu a starnutiu. Poskytuje silnú priľnavosť na akékoľvek staré alebo nové podklady ako je omietka, betón, sadrokartón atď. Je bez amoniaku a poskytuje jednotný matný povrch. Je takmer bez zápachu a spĺňa požiadavky Európskej únie pre environmentálne značky (EUEB).

Detailné informácie

Dlhoročné skúsenosti. Na trhu pôsobíme od roku 2010
Dlhoročné skúsenosti
Na trhu pôsobíme od roku 2010.
Garancia najnižšej ceny na území SR
Garancia najnižšej ceny
na území SR.
Odborné poradenstvo vyškoleným personálom.
Odborné poradenstvo
vyškoleným personálom.
Rýchle dodanie. Tovar skladom doručíme do 48 hodín.
Rýchle dodanie
Tovar skladom doručíme do 48 hodín.

Podrobný popis

Vysokokvalitná, ekologická emulzná farba na vnútorné použitie, certifikovaná environmentálnou značkou, pretože spĺňa požiadavky Európskej únie pre environmentálne značky (EUEB). PREMIUM COLOR ECO sa vyznačuje vynikajúcou bielosťou povrchu a pokrytím, veľmi dobrou spracovateľnosťou a vynikajúcou odolnosťou voči častému umývaniu a starnutiu. Poskytuje silnú priľnavosť na akýkoľvek starý alebo nový povrch, ako omietka, betón, sadrové dosky atď. Neobsahuje amoniak ani iné nebezpečné látky a je takmer bez zápachu. Poskytuje vynikajúci matný vzhľad.

PREMIUM COLOR ECO sa používa na vnútorné použitie, na nové alebo staré povrchy, na všetky obyčajné stavebné materiály, ako je betón, omietka, sadrové dosky atď. Ideálna je pre detské izby, škôlky, školy, nemocnice atď.

Farba: biela

Výdatnosť: cca. 6 m na liter (2 vrstvy)

Technický list:  ISOMAT-CLASSIC-ECO.pdf

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: